V edycję konkursu objął patronatem
Portal ngo.pl


Trwa V edycja konkursu "Otwarta Szkoła"

Trwa nabór zgłoszeń w kolejnej edycji konkursu "Otwarta Szkoła". Ministerstwo Edukacji Narodowej i Fundacja Edukacja dla Demokracji zapraszają współpracujące ze sobą szkoły i organizacje pozarządowe do uczestnictwa.


Celem konkursu jest promowanie modelu szkoły, która w swoich działaniach wychowawczych i edukacyjnych dąży do kształtowania w uczniach otwartej i prospołecznej postawy oraz wspiera ich aktywność obywatelską oraz umiejętność pracy zespołowej. Konkurs służyć ma również wspieraniu współpracy między szkołami a ich partnerami.

 

W konkursie mogą brać udział zespoły składające się ze szkoły oraz organizacji pozarządowej, które w terminie pomiędzy 1 września 2011 roku a 10 czerwca 2013 r. realizowały wspólny projekt.

 

Projekty mogą być zgłaszane w jednym z czterech obszarów tematycznych: ”Bezpieczeństwo”, „Edukacja prawna”, „Edukacja obywatelska” oraz „Edukacja globalna i międzykulturowa”.Termin zgłoszeń upływa 15 września 2013 roku. Formularz zgłoszenia należy wypełnić wyłącznie w internetowym generatorze dostępnym pod adresem formularze.otwartaszkola.org.

Wyniki zostaną opublikowane na stronie internetowej konkursu do 15 października 2013 r.
Zachęcamy do zapoznania się z Regulaminem Konkursu przed skontaktowaniem się z Przedstawicielem Fundacji.

W razie dodatkowych pytań związanych z konkursem prosimy o kontakt:


pod adresem e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.


lub telefonicznie od poniedziałku do piątku w godz. 10:00-17:00 pod numerem +48 607 198 493

"Otwarta Szkoła" - konkurs
Ministerstwa Edukacji Narodowej

Ministerstwo Edukacji Narodowej


Operator V edycji Konkursu
w roku 2013

Fundacja Edukacja dla Demokracji

samorzad

© Ministerstwo Edukacji Narodowej, 2011, 2013 © Fundacja Edukacja dla Demokracji, 2011, 2013
Użytkowanie witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Szczegółowe informacje w
Materiały publikowane w serwisie, w szczególności teksty, grafiki, zdjęcia, rysunki, utwory muzyczne, filmy, prezentacje i inne materiały dostępne w serwisie stanowią utwory chronione prawem autorskim. Korzystanie z tych materiałów jest możliwe wyłącznie w granicach dozwolonego użytku określonego przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631, ze zm.), w szczególności przez instytucje oświatowe i szkoły w zakresie określonym w art. 27 i 28 tej ustawy.