V edycję konkursu objął patronatem
Portal ngo.pl


Szkolenia e-learningowe

Jesteś opiekunem samorządu uczniowskiego? Chcesz poszerzyć swoją wiedzę i umiejętności dotyczące funkcjonowania samorządu, a nie możesz/ nie masz czasu wyjechać na kilka dni na szkolenie stacjonarne?

Czujesz, że tematy takie jak kwestie proceduralno – prawne w działalności SU, metoda projektu czy planowanie pracy SU kryją przed Tobą tajemnice?

Zgłoś się na szkolenia e-learningowe realizowane przez Fundację Edukacja dla Demokracji!

Wszystko, czego potrzebujesz, aby wziąć w nim udział to komputer podłączony do internetu  i ok. 1,5 godziny na jedną lekcję!

Każdy kurs to 6 lekcji, a osoby, które ukończą kurs otrzymają zaświadczenie o uczestnictwie w kursie Centrum Szkoleniowego Fundacji Edukacja dla Demokracji, które jest Niepubliczną Placówką Doskonalenia Nauczycieli działającą nieprzerwanie od 1999 roku, wpisane do rejestru prowadzonego przez Urząd Marszałkowski woj. mazowieckiego.Nabór na kursy zakończył się 3 października. Kolejny - już w listopadzie.


Wybierz tematykę kursu - zostaniesz przeniesiony na stronę programu "Samorządność Uczniowska" - przeczytaj program:

kwestie proceduralne metoda planowanie

 

"Otwarta Szkoła" - konkurs
Ministerstwa Edukacji Narodowej

Ministerstwo Edukacji Narodowej


Operator V edycji Konkursu
w roku 2013

Fundacja Edukacja dla Demokracji

samorzad

© Ministerstwo Edukacji Narodowej, 2011, 2013 © Fundacja Edukacja dla Demokracji, 2011, 2013
Użytkowanie witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Szczegółowe informacje w
Materiały publikowane w serwisie, w szczególności teksty, grafiki, zdjęcia, rysunki, utwory muzyczne, filmy, prezentacje i inne materiały dostępne w serwisie stanowią utwory chronione prawem autorskim. Korzystanie z tych materiałów jest możliwe wyłącznie w granicach dozwolonego użytku określonego przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631, ze zm.), w szczególności przez instytucje oświatowe i szkoły w zakresie określonym w art. 27 i 28 tej ustawy.